Byliście niesamowici! Dziękujemy!

Głosowanie w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE” zostało zakończone. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane w czterech kategoriach. Zmiany tworzymy razem, więc każdy głos ma znaczenie!

– Zainteresowanie głosowaniem w plebiscycie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Byliście niesamowici – dziękują organizatorzy drugiej edycji plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE” na najbardziej wartościowe projekty unijne z puli Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

O ten zaszczytny tytuł walczyło 19 projektów, w czterech kategoriach: „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat” oraz „Łączy nas… społeczna misja”. Głosowanie odbywało się w okresie od 23 października do 13 listopada. Obecnie trwa weryfikacja głosów. Lista laureatów zostanie ogłoszona do 30 listopada na stronach: laczynaswielkopolskie.pl oraz wrpo.wielkopolskie.pl.

 

Każdy nominowany projekt zasługuje na uznanie, jednak tylko cztery mogą zwyciężyć. Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbędzie się na początku przyszłego roku w ramach eventu „Jak wiele nas łączy”. Wtedy to spotkamy się ze wszystkimi nominowanymi oraz gośćmi, a całe wydarzenie będzie można obejrzeć „na żywo” w naszych mediach społecznościowych. Szczegóły już wkrótce.