Plebiscyt „Łączy nas WIELkopolskiE” na Impact`24

Po raz pierwszy w historii Plebiscyt „Łączy nas WIELkopolskiE” zagościł na Impact`24 – najważniejszym w Polsce kongresie gospodarczo-technologicznym, koncentrującym się na aktualnych, światowych trendach.

Wydarzenie odbywało się od 15 do 16 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Główna ścieżka tematyczna koncentrowała się na sztucznej inteligencji (AI). Na scenie pojawili się wybitni, światowi eksperci, którzy opowiedzieli między innymi o algorytmach i modelach AI, ich zastosowaniu w biznesie i przemyśle, etyce i przyszłości sztucznej inteligencji. Eksperci nie omijali również trudniejszych tematów dotyczących wyzwań oraz społecznych implikacji związanych z wdrożeniem AI.

 

W specjalnej strefie wystawowej swoje stoisko poświęcone Funduszom Europejskim miał również Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Pracownicy nie tylko udzielali informacji o nowym programie regionalnym, ale również zachęcali do głosowania w naszym plebiscycie.

 

Promocja na IMPACT’24 była jednym z elementów szerszej kampanii informującej o przedsięwzięciu. O „Łączy nas WIELkopolskiE” napisały również najważniejsze media lokalne i regionalne (Głos Wielkopolski, Gazeta Wyborcza). Spoty reklamowe pojawiły się również w Kolejach Wielkopolskich.