„Łączy nas… innowacyjny biznes”

Visual Sensation Laser Shows & Technologies

Projekt: Rozwój i podniesienie konkurencyjności Visual Sensation Laser Shows & Technologies dzięki innowacyjnym inwestycjom – II Etap.
Nominacja za spektakularne pokazy laserowo – multimedialne i dostarczanie nam wyjątkowych estetycznych wrażeń.

Pochodząca z Krzycka Małego firma Visual Sensation Laser Shows & Technologies znana jest z organizacji wyjątkowych widowisk laserowo – multimedialnych, które są oprawą znanych wydarzeń, sztuk teatralnych czy wielkich imprez masowych. Za projektowanie spektakli firma otrzymała nagrody i wyróżniania przyznawane m.in. przez International Laser Display Association, – międzynarodową organizację skupiającą branżę laserową z całego świata.

 

Po wsparcie unijne firma sięgała kilkukrotnie. Dzięki otrzymanym grantom zakupiła m.in. nowoczesny sprzęt, w tym wideoprojektory, lasery, urządzenia do efektów specjalnych. W przyszłości przedsiębiorstwo chce się rozwijać, dostarczać nam dalszych wrażeń i podbijać kolejne rynki korzystając z unijnego wsparcia.

 

Jeśli lubisz spektakularne pokazy laserowe i zapierającą dech w piersiach grę świateł, oddaj swój głos projekt Visual Sensation Laser Shows & Technologies.

 

Więcej o nominowanym projekcie przeczytasz w naszym artykule „Z Funduszami podbijają świat”.

 

visualsensation.pl

O funduszach przy kawie

18 lat obecności Polski w Unii Europejskiej i nominacja w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE”, to doskonała okazja, aby przybliżyć efekty wdrażania unijnych projektów, w nieco mniej oficjalnej formie. Do rozmowy, zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich nominowanych projektów. Na nasze pytania odpowiedział Jarosław Nadolny, właściciel Visual Sensation Laser Shows&Technologies.
Nasz projekt jest wyjątkowy bo…

oprócz tego, że spełnia nasze marzenia i daje możliwość konkurowania z zachodnimi firmami, pozwala nam w dosłowny sposób bawić się światłem i przenosić widza w trójwymiarowy, kolorowy świat.

Największym wyzwaniem przy realizacji projektu było…

przeprowadzenie go w czasie pandemii.

Radością przy realizacji projektu było to…

otwieranie ofert na absolutnie topowy sprzęt

Największą zmianą w życiu naszego zespołu była…

pojawienie się kontraktów do tej pory dla nas nieosiągalnych.

Nasze kolejne przedsięwzięcia to…

poszukiwanie w naszej branży takich atrakcji i rozwiązań, które pozwolą nam stać się jeszcze bardziej innowacyjnymi i, oczywiście, sięgnąć po unijne dofinansowanie.

Unia Europejska to dla nas…

marzenie, które stało się normalnością.

Bycie Europejczykiem oznacza…

po prostu NORMALNOŚĆ

Ulubione unijne słowa to…

rozwój i innowacyjność

Nominacja w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE” to…

motywacja do dalszych działań.