Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie

We wtorek 28 maja br. zakończyliśmy głosowanie w trzeciej, specjalnej edycji plebiscytu czytelników e-magazynu „Nasz Region” – „Łączy nas WIELkopolskiE”. Trwa weryfikacja głosów. O tym, kto zwyciężył poinformujemy Was w najbliższych dniach, a całe wydarzenie podsumujemy podczas eventu „Jak wiele nas łączy”.

Tegoroczna edycja plebiscytu na najlepsze projekty zrealizowane z Funduszy Europejskich w Wielkopolsce miała wyjątkowy charakter. O tytuł najlepszych przedsięwzięć rywalizowały bowiem inicjatywy, zrealizowane przy unijnym wsparciu w ciągu minionych dwóch dekad. Nominując projekty postawiliśmy na różnorodność. W gronie plebiscytowym znalazły się przedsięwzięcia nie tylko realizowane przez duże miasta i podmioty, ale też mniejszych beneficjentów ze wszystkich części regionu.


Dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy, a naszym nominowanym za aktywne włączenie się w promocję wydarzenia i zachęcanie do głosowania. To jeszcze nie koniec! Już nie możemy doczekać się spotkania z uczestnikami plebiscytu, które odbędzie się podczas eventu „Jak wiele nas łączy”. Wydarzenie będzie transmitowane „na żywo”. O miejscu i czasie poinformujemy niebawem, a już teraz przypominamy poprzedni event.